F1 H2O to najbardziej spektakularny sport wyścigowy na wodzie. Łodzie przyspieszają od 0 do 100 km/h w 2 sekundy. A maksymalna prędkość to 250 km/h. To pełne emocji i zwrotów akcji widowisko przyciąga nad wodę tłumy kibiców, którzy z zapartycm tchem śledzą zmagania zawodników.

F1 H2O to seria wyścigów Grand Prix wzorowanych na Formule 1. Rywalizacja międzynarodowych zespołów i 20 najlepszych kierowców z 15 krajów

To Pełna emocji rywalizacja najlepszych kierowców łodzi rozgrywana w najpiękniejszych zakątkach świata. Ten elitarny sport to wspaniałe i pełne zwrotów akcji widowisko, wielkie emocje, adrenalina i ogromny prestiż. Wyścigi docierają w transmisjach na żywo do miliarda widzów z całego świata.

To pełna emocji rywalizacja rozgrywana w najpiękniejszych zakątkach świata. Rozpędzone do 250 km/h bolidy bez hamowania wykonują dynamiczne zwroty generujące bardzo duże przeciążenia. Siła podczas zakrętu jest podobna do tej, którą czują piloci wojskowych myśliwców i przekracza 8 G.

In F1 H2O, no one is by chance.

W F1 H2O nikt nie znajduje się przez przypadek. To starannie wyselekcjonowane grono najlepszych kierowców na świecie, którzy startują z Zespołach. Podobnie jak w torowej wersji F1 w każdym zespole startuje 2 kierowców. W skład zespołów wchodzą liczne grupy fachowców z wielu dziedzin. Bartek jest kierowca Teamu Emirates Racing jednak przy jego nazwisku znajduje się polska flaga. Jak sam podkreśla fakt, że nasza flaga dumnie powiewa wśród światowej elity napawa go dumą i daje jeszcze więcej motywacji do pracy.

F1 H2O to sport na najwyższym stopniu rywalizacji i technologii. Wielu myśli, że jest to sport indywidualny. Nic bardziej mylnego. Kierowcy walczą na wodzie w pojedynkę, ale rywalizacja rozpoczyna się już na brzegu, gdzie grupy fachowców i inżynierów z całego świata przygotowują wodne bolidy. W skład czołowych zespołów wchodzą specjaliści zajmujący się m.in. silnikami, elektroniką, aerodynamiką, hydrodynamiką, budową kompozytową i projektowaniem łodzi oraz śrub napędowych. W takich zespołach kierowcy podobnie jak w torowej F1 są wyłącznie od prowadzenia bolidu i przekazywania swoich odczuć z jazdy inżynierom. To duże grupy ludzi, w których każdy odpowiedzialny jest za swój obszar prac.